Bio

Kim jestem
Mieszka i pracuje w Krakowie. Założyciel studia projektowego “Hoppers” gdzie zajmuje się dyrekcją artystyczną. Dba o to, by projekty zachowały minimalistyczny styl i charakter.

Ukończył Grafikę na Uniwersytecie Pedagogicznym dyplomem projektów postaci i animacji do teledysku Bubble Pie – „Fast Cars”.

Od 2012 roku z głową pełną pomysłów na co dzień projektuje/rysuje męskie wzory na t-shirty i bluzy w marce „House” (LPP).

Wcześniej przez parę lat związany był z branżą reklamową, gdzie współpracował z Bacardi Martini Polska, Samsung, Huawei, Orlen Oil, Ursa, Grupa Buma.

Sporadycznie prowadzi projekt „Dolly Hardass” gdzie tworzy patrzące spode łba, wektorowe owce, które ubiera w style filmowych twardzieli o jednej minie.

W 2016 roku przy współpracy z firmą “ON Production” brał udział w projekcie “Welcome Home Boys” Kinoteatru Mumio. Stworzył tu serię obrazów koncepcyjnych, które po postprodukcji grupy ATOMY oraz czujnym okiem Dariusza Basińskiego i Jacka Borusińskiego stanowiły tła w spektaklu.

Dużo rysuje, ilustruje, animuje i projektuje. Rysuje głównie ręcznie, ale często ma ciągoty do czystych „wektorów”.

Jego prace znajdują miejsce w różnych środowiskach. Od branży reklamy, eventów, szkoleń, inżynierii, po branżę developmentu produkcji filmowej.